Bu Güne Özel Fıstıklı Kuru Baklava İndirimi

Türk mutfağında tatlı denilince hepimizin aklına hemen baklava geliyor değil mi? Hacı Hasan Oğulları çeyrek asrın verdiği tecrübe ile bu muhteşem tatlıyı sizler için üretmeye devam ediyor. Birbirinden lezzetli baklava çeşitlerimizin içerisinde bu güne özel fıstıklı kuru baklava indirimi sizleri bekliyor.

www.hacihasanogullari.com.tr adresimizden sipariş verdiğinizde bu güne özel fıstıklı kuru baklava indiriminden faydalanabilirsiniz.

Hacı Hasan Oğulları olarak yıllardır birbirinden özel tariflerle hazırlanmış eşsiz lezzetleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Sizlerden gelen talep üzerine her hafta seçtiğiniz bir ürünü size indirimli olarak göndermeye devam ediyoruz.

Bu haftanın favori ürünü olan Fıstıklı Kuru Baklava, yiyenlerin asla vazgeçemediği, çıtır çıtır lezzetiyle ağızlarda dayanılmaz bir tat bırakıyor.

Mutfakların Gözde Tatlısı Baklava

Hepimizin çok sevdiği ve asla hayır demediği baklavanın kayıtlara ilk defa 1473 yılında geçmiştir. Osmanlı saray mutfağında Fatih sultan Mehmet döneminde baklavanın birçok çeşidi yapılmaktaymış.

Hiç birimizin vazgeçemediği mutfakların gözde tatlısı baklava, Hacı Hasan Oğulları’nın tecrübeli ustalarının özel sırlarıyla üretiliyor. Hacı Hasan Oğulları olarak klasik baklavanın yanı sıra 17’si patentli olmak üzere 200 çeşit baklavayı modern tesislerimizde üretmeye devam ediyoruz.

Cevizli baklavadan, fıstıklı baklavaya, çikolatalı baklavadan, kuru baklavaya kadar ürettiğimiz yüzlerce çeşit baklavalarımızın lezzetinin sırrı, ustalarımızın mahareti ile kullandığımız birinci sınıf malzemelerden kaynaklanıyor.

Fıstıklı Kuru Baklavayı Denemenizin Tam Zamanı

Fıstıklı baklavaya oranla içeriğinde daha koyu şerbete ve daha fazla fıstığa sahip olan fıstıklı kuru baklavayı hala yemediyseniz tam zamanı. Bu güne özel fıstıklı kuru baklava indirimi olan bu eşsiz lezzeti denediğiniz anda favoriniz olacak.

Bu güne özel fıstıklı kuru baklava indiriminden yararlanmak isterseniz, www.hacihasanogullari.com.tr web sitemizden online sipariş verebilirsiniz.

Bursa içerisinden vereceğiniz her siparişiniz, saat 20.00’dan önce verilmesi koşuluyla aynı gün adresinize teslim edilecektir. Bursa dışı saat 16.00’dan önce verdiğiniz siparişlerinizi ise, yurtiçi kargo ile 1 ila 3 iş günü içerisinde sizlere teslim edilecektir.

Tüm üretim aşamalarımızda olduğu gibi teslimat sürecinde de sizlere en iyi hizmeti verebilmek için hijyeni göz önünde bulunduruyoruz.

Çeşitli periyotlarda gerçekleştirdiğimiz indirim, kampanya ve çekilişlerden haberdar olmak için bizleri sosyal  medya adreslerimiz ve web sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir