Bu Güne Özel Fıstıklı Midye Baklava İndirimi

Bu Güne Özel Fıstıklı Midye Baklava İndirimi online alışverişlerinizde sizi bekliyor. Hacı Hasan oğulları olarak, 1970 yılından beri sizlere eşsiz lezzetler sunmaya devam ediyoruz. Söz verdiğimiz gibi her hafta bir ürünümüzü sizlere indirimli olarak sunuyoruz.

Lezzetine Doyulmayan Fıstıklı Midye Baklava

Ağızda dağılan, çıtır çıtır lezzetiyle damağınızda tadına doyamayacağınız bir lezzet bırakan fıstıklı midye baklavayı hala denemediyseniz işte size güzel bir fırsat. Bu Güne Özel Fıstıklı Midye Baklava İndiriminden yararlanmak için https://www.hacihasanogullari.com.tr/urun/fistikli-midye-baklava/ web sitemizi ziyaret edip online sipariş vermeniz yeterli.

Hepimiz, Türk mutfağında baş tacı olan tatlının baklava olduğunu biliriz. Baklavanın yüzlerce çeşidinden biri olan Fıstıklı Midye Baklava ise, son yılların en favori baklava çeşididir. Fıstık ve kaymağın eşsiz uyumunun buluştuğu Fıstıklı Midye Baklava, keyifle yiyeceğiniz harika bir tatlı.

Lezzetinin Yanı Sıra Hafifliğiyle Göz Dolduran Baklava

Fıstıklı Midye baklava, fıstık ve kaymağın harika bir şekilde bir araya geldiği özel bir baklava çeşididir. İçerisinde barındırdığı bol fıstık ve kaymağına rağmen oldukça hafif olan bu tatlıyı eğer daha önce tatmadıysanız mutlaka deneyin. Hacı Hasan Oğulları olarak eminiz Fıstıklı Midye baklavayı denediğiniz andan itibaren vazgeçemeyeceksiniz.

Ürünlerimiz Koruyucu Ya Da Katkı Madde İçermez

Hacı Hasan Oğulları olarak, sizlere hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren hazırladığımız tüm ürünlerde katkı maddesi içermeyen doğal malzemeler kullanıyoruz.

Ürünlerimizde kullandığımız tüm malzemeleri ana kaynağından temin ediyoruz. Fıstıklarımızı Antep’ten, tereyağını Güneydoğu Anadolu Bölgesinden, unu İç Anadolu bölgesinden ve tatlılarımızda kullandığımız şeker pancarından elde edilen şekeri ise Konya’dan temin ediyoruz. Üretim aşamasında gösterdiğimiz titizlik, ilk önce malzeme seçimimizden başlıyor. Özenle seçtiğimiz malzemelerimizi ise, yılların deneyimli ustaları bir araya getirip bu harika lezzetleri sizlere sunmamızı sağlıyor.

Fıstıklı midye baklava dahil tüm ürünlerimizi günlük taze olarak üretiyor ve uygun şartlarda sizlere gerektiğinde kargo ile gönderiyoruz.

Bu Güne Özel Fıstıklı Midye Baklava İndiriminden yaralanmak için web sitemizden online sipariş vermeniz yeterli . Gelecek indirimlerden ve kampanyalardan anında haberdar olmak için bizleri sosyal medya adreslerimiz instagram, facebook ve twitterdan takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir