Bu Güne Özel İndirimli Tatlımız Harem Güzeli

Muhteşem salı gününe özel indirimlerimiz her hafta olduğu gibi bu haftada devam ediyor. Bu güne özel indirimli tatlımız harem güzeli için https://www.hacihasanogullari.com.tr/ web sitemizden online sipariş verebilirsiniz.

Türk mutfağının dillere destan tatlısı baklavanın, en güzel halinden birisi olan Harem Güzeli’ni denemeniz için güzel bir fırsat sizleri bekliyor. Doğal kaymak ve Antep fıstığının muhteşem uyumu Harem Güzeli’nde bir araya geliyor.

Bu güne özel indirimli tatlımız harem güzeli, Osmanlı sarayının en özel mekanı olan haremin, baklavanın en özel haline dönüştüğü şekli.

 Sadece Tatlı Değil Enfes Bir Tat Harem Güzeli

Hacı Hasan Oğulları olarak yıllardır sizlere kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Çok sevilen tatlımız baklavanın birçok çeşidini en kaliteli malzemelerle üretip sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yıllardır Bursa’da ilk Türkiye’de tek olmanın gururunu taşıyoruz.

İşini severek yapan ve işinin erbabı olan ustalarımızın kaliteli malzemelerle ürettikleri Harem Güzeli, beğenerek tüketeceğiniz ve asla hayır diyemeyeceğiniz bir tatlı.

Tadı Damağınızda Kalacak

Yıllardır sizlerin sağlığını ve beklentilerini hedef alarak ürettiğimiz tüm tatlılarımızda, tatlı yemeyi bir ihtiyaç olmaktan çıkartıp keyfe dönüştürmeyi başardık. Bu keyfi yaşamanızdaki en büyük sır işimiz severek ve özenle yapmamızdan kaynaklanıyor.

Bu güne özel indirimli tatlımız harem güzeli de özenle hazırladığımız tadı damağınızda kalacak tatlılarımızdan sadece birisi.

Harem güzeli tatlınsın indiriminden faydalanmak için web sitemizden online sipariş verebilirsiniz. Çeşitli indirim ve kampanyalardan haberdar olmak ve sürpriz çekilişlerimize katılmak için bizleri sosyal medya adreslerimiz instagram, facebook ve twitter dan takip edebilirsiniz.

İster Bursa içinde olun, ister Türkiye’nin herhangi bir yerinde siparişlerinizi sizlere güvenle ulaştırıyoruz. Bursa içi 20:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün içinde adresinize teslim edilirken, Bursa dışı sipariş verdiğiniz ürünler 1 gün sonra Yurtiçi kargoya veriyoruz.

Hep beraber daha yapacak çok işimiz var… Bu güne kadar en güzel tatları denediğiniz Hacı Hasan Oğulları olarak sizlere teşekkürü bir borç biliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir