Kadayıfın Özel Lezzeti Ceylan Topuğu

Türk mutfağının vazgeçilmez tatlılarından biri olan kadayıfın tarihi çok eskilere Selçuklu dönemine kadar uzanmaktadır. Selçuklu ve Anadolu Beylikleri dönemindeki “Beray-ı Hassa” isimli mutfak defteri kayıtlarından bu mükemmel tatlının sultanların sofralarını süslediğini öğreniyoruz. Kadayıfın özel lezzeti Ceylan Topuğu ise, Hacı Hasan Oğulları’ndan bir ilk.

Kadayıf, mutfağımızda çok özel bir yere sahiptir. Doğudan batıya, kuzeyden, güneye hemen hemen her ilimizde sevilen bir tatlı olan kadayıf, Hacı Hasan Oğulları’nın usta ellerinde vazgeçemeyeceğiniz lezzete dönüştü.

Kadayıfın birçok çeşidini bugüne kadar defalarca tatmışsınızdır. Ama eminiz Hacı Hasan Oğulları’nın muhteşem tatlılarından biri olan Kadayıfın Özel Lezzeti Ceylan Topuğunu hiç denemediniz.

Hacı Hasan Oğulları’ndan Bir İlk

Bursa’da ilk Türkiye’de tek sloganıyla 50 yıldır kaliteli hizmetinden ödün vermeden devam eden Hacı Hasan Oğulları, tatlıların vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. Ağızlarda çıtır çıtır dağılan kadayıfın Antep fıstığı ile muhteşem uyumundan oluşan kadayıfın özel lezzeti Ceylan Topuğu ise, Hacı Hasan Oğulları’ndan bir ilk.

Bu Tat Başka Yerde Yok

Kadayıfın cevizliden fıstıklıya, burmadan sarmaya kadar daha birçok çeşidini her yerde bulabilir ve tadabilirsiniz. Ancak Hacı Hasan Oğulları’nın yepyeni ve özel  lezzeti olan, antep fıstığının muhteşem uyumuyla ağızlarda dayanılmaz bir tat bırakan Ceylan Topuğunu başka hiçbir yerde tadamazsınız. Bu tat başka yerde yok denediğinizde bize hak vereceksiniz.

Ceylan Topuğu, görüntüsüyle hayran bırakan, hafif lezzetiyle “Hemen tadına bakmam lazım” diyeceğiniz bir tatlı. Bu tat başka yerde yok. 50 yıldır önceliğimiz, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti oldu. Bunun için üretimden sunuma kadar her şeyi özenle seçmeye ve sizlere kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Ceylan Topuğunu hiçbir yerde bulamayacağınıza eminiz çünkü tarifi ve sırrı özenle seçtiğimiz 1. Sınıf malzemelerde ve deneyimli ustalarımızda yatıyor. Kısacası kadayıfın özel lezzeti ceylan topuğunu başka bir yerde bulamayacaksınız

Ağzınızda dağılan çıtır çıtır kadayıf ve Antep fıstığının muhteşem lezzetiyle harmanlanan bu eşsiz tatlıdan asla vazgeçemeyeceksiniz.

Bu özel tatlımızı denemek isterseniz sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız. İsterseniz şubelerimize gelerek, isterseniz de sipariş vererek bu özel tadı deneyimleyebilirsiniz.

Siparişleriniz hijyen koşulları göz önünde bulundurularak ekibimiz tarafından özenle hazırlanıp, özel kuryemiz ya da kargo aracılığıyla sizlere teslim edilecektir.

Bir marka, bir firma olmaktan öte Hacı Hasan Oğulları olarak sizlerin istek ve memnuniyetinizi göz önünde bulundurmaya devam ediyoruz. Birlikte nice güzel tatlarda buluşalım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir