Tatlı Tadının Cazibesi

7’den 70’şe hepimizin vazgeçemediği yegane lezzet hiç şüphesiz tatlıdır. Tatlı tadının cazibesi her insanı cezp eder. Sevgi, dostluk, kutlama hep tatlıyla paylaşılır. Hele bayramlar söz konusu ise cevizli, fıstıklı baklava ya da kadayıf olmazsa olmazıdır bayram kültürümüzün.

Bir Lezzet Ustası Olmanın Haklı Gururu

Hacı Zeki Aktaş’tan devraldığımız, önce müşteri memnuniyeti dediğimiz bayrağımızı güvenle dile kolay 50 yıldır taşıyoruz. Kurulduğumuz 1070 yılından itibaren tek düşüncemiz kaliteli malzemelerle damak tadınıza hitap eden ürünleri sofranıza taşımak oldu.

Bu amaçla yola çıktığımız için ustalarımızı ve çalışanlarımızı da bu doğrultuda hizmet edecek, mesleğinin duayeni olan insanlardan seçtik. Ürettiğimiz tüm ürünlerimizin lezzeti işte bu sırla başlıyor.

Bir lezzet ustası olmanın haklı gururunu yaşıyoruz çünkü 50 yıllık birikimimizle şuna kesinlikle eminiz, baklava hamurundan sadece bildiğimiz klasik baklava yapılmaz. Bu düşünceyle yola çıktık ve sadece Hacı Hasan Oğulları’nda yiyebileceğiniz lezzetler ürettik. Bu lezzetleri başka bir yerde bulamazsınız.

Hacı Hasan Oğulları’na Özgü Lezzetler

Baklava ve çeşitlerini her yerde yiyebilirsiniz. Ama Hacı Hasan Oğulları’na özel bazı baklava lezzetlerini şubelerimiz dışında hiçbir yerde bulamazsınız. 50 yıldır “Bursa’da ilk Türkiye’de tek” sloganımızı bu nedenle özellikle vurguluyoruz.

Bize özel lezzetlerden bazıları şunlar; Cevizli İncir Tatlısı, Harem Güzeli, Ballı Kadayıf, Fıstıklı Burma…

Daha fazla özel lezzetlerimiz hakkında bilgi almak ve denemek isterseniz www.hacihasanogullari.com.tr/ web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sizde Evde Kalın Biz Gelelim

Ülkemizi ve dünyayı  etkisi altına alan korona virüs salgını nedeniyle çeşitli kısıtlamalar uygulanıyor. Bu kısıtlamalar kapsamında maalesef o çok sevdiğiniz bahçemizde sevdiklerinizle tatlı keyfi yaşayamıyorsunuz.

Korona virüs nedeniyle evlerinden çıkamayan 65 yaş üstü vatandaşlarımız ve isteyen herkesin  ihtiyaçlarına yardım etmek için ekibimiz 7/24 hizmetinizde olmaya devam ediyor.

Ülkece bu sıkıntılı günleri biran önce atlatabilmek ve yeniden bir arada olacağımız güzel günlere en kısa zamanda kavuşabilmek için “Sizde Evde Kalın Biz Gelelim” diyoruz.

Bursa içi 20:00’a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde adresinize teslim edilirken, Türkiye’nin her noktasına güvenle ürünlerimizi ulaştırmaya devam ediyoruz.

Online siparişlerinizi 0 539 338 65 77 numaralı whatsap hattımız ve www.hacihasanogullari.com.tr/ web sitemiz üzerinden verebilirsiniz.

Yakında tekrar bir arada olabilmek için bugün evde kalın, sağlıkla kalın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir