Yılbaşı Baklavanızdan Altın Çıkabilir

Evet yanlış duymadınız Yılbaşı Baklavanızdan Altın Çıkabilir. Yılbaşına özel düzenleyeceğimiz çekilişimizde, Bursa sınırları içerisinde www.hacihasanogullari.com.tr web sitemizden online sipariş veren 5 şanslı kişi bizden çeyrek altın kazanacak.

Hacı Hasan Oğulları olarak istedik ki yeni yıla sizlere vereceğimiz güzel bir hediye ile merhaba diyelim. Bu hediye ile hem yeni yılınızı kutlamak istiyoruz, hem de yıllardır bize duyduğunuz güvene teşekkür etmek istiyoruz.

Baklavadan, kadayıfa, su böreğinden kestane şekeri ve pastaya kadar yüzlerce çeşit ürünü 50 yıllıdır en kaliteli bir şekilde sizlere ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bizler sizin sayenizde, sizinle beraber bu günlere geldik ve hep beraber daha da güzel günlere yürüyeceğiz.

Çekiliş Şartlarımız

Yılbaşı Baklavanızdan Altın Çıkabilir. Yılbaşı baklavanızdan altın çıkmasını istiyor ve bu muhteşem çekilişe katılmak istiyorsanız işte çekiliş şartlarımız;

Bursa sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak,

https://www.instagram.com/hacihasanogullariofficial/ İnstagram sayfamızı takip etmek,

İnstagramdaki çekiliş postumuzu beğenip, yorumlarda iki arkadaşınızı etiketlemek,

https://www.hacihasanogullari.com.tr/ web sitemize üye olmak

Sitemizden çekiliş başlangıç tarihi itibari ile bir kez alışveriş yapmak,

Online sipariş vermek.

Çekilişimiz 1 Ocak 2021 tarihinde saat 18.30’da instagram sayfamızda canlı yayında yapılacaktır. Bakalım hangi 5 talihli takipçimiz bu güzel hediyenin sahibi olacak.

Yeni Bir Yıla Başlarken Umutlarımız Gerçek Olsun

Dünyaca acısıyla tatlısıyla yaşadığımız sıkıntılı bir yılı geride bırakıyoruz. Her yeni yıl başlangıcında tüm insanların yeni yıldan birçok beklentisi vardır. Bu yılda farklı olmayacak hepimizin yeni gelen 2021 yılından birçok isteğimiz, gerçekleşmesini dilediğimiz umutlarımız var. Ama tüm insanların birleştiği ortak bir nokta var ki o da bu salgının tüm dünyadan bir an önce gitmesi ve eski normal hayatımıza geri dönebilmemiz.

Sıkıntılarla geçirmiş olsak ta 2020 yılı aslında tüm insanlığa güzel bir ders verdi. Bir arada olabilmenin sosyalleşmenin, sevdiklerimize doya doya sarılmanın aslında her şeyden değerli olduğunu fark ettik.

Hacı Hasan Oğulları olarak birlikte olduğumuz günleri, bahçemizdeki çocuk seslerini özledik. Yeni yıl hepimiz için yeni umutlarla gelsin.

Tüm sıkıntılarımız, dünyamızın üzerindeki salgın bulutları 2020 yılı ile birlikte sonsuza dek gitsin.

Yepyeni bir yıla 2021’e sevgiyle, umutla, hoşgörüyle Merhaba diyelim.

Yeni yılda, salgılar bitsin, özlemler dinsin ve sevdiklerimizle kollarımız kavuşsun. Bu güzel dileklerimizle hepimize MUTLU BİR YIL DİLİYORUZ SEVGİLERİMİZLE…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir