''Bursa'da ilk, Türkiye'de tek''

BAKLAVA SİPARİŞİ

Fıstıklı, cevizli, çikolatalı, şerbetli ya da sütlü, canınız hangi çeşit baklava çekerse Hacı Hasan Oğulları’nda bulmak mümkün…

Fıstıklı, cevizli, çikolatalı, şerbetli ya da sütlü, canınız hangi çeşit baklava çekerse Hacı Hasan Oğulları’nda bulmak mümkün… Üstelik internet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde hem yüzde 15 indirim var, hem de kuryelerimiz kapınıza kadar getiriyor. Baklava siparişinizi www.hacihasanogullari.com.tr adresinden oluşturmak da çok kolay. Kredi kartınız ile internet sitemiz üzerinden oluşturduğunuz baklava siparişleriniz kısa sürede güvenli kutularda size ulaştırılıyor. Hem şubeden alıp, hem de indirimden yararlanmak isterseniz de yine internet adresi üzerinden baklava siparişinizi tamamlayıp, müşteri notu bölümüne şubeden alacağınızı belirtmeniz yeterli… Siz şubeye gidene kadar paketiniz hazırlanmış oluyor bile… Aynı indirimler Bursa dışına gönderilen kargolarda da geçerli. Yine internet sitemiz üzerinden verdiğiniz baklava siparişleriniz özenle paketleniyor, Hacı Hasan Oğulları’na özel tasarlanan ve hazırlanan kutularda adresinize 1 ile 3 gün arasında teslim ediliyor.

İnternet üzerinden nasıl sipariş oluşturulur?

Öncelikle istediğiniz bir tatlı çeşidi, su böreği ya da kestane şekerinin miktarını belirleyerek alışveriş sepetinize atıyorsunuz. Seçtiğiniz ürünlerin ne kadar tuttuğunu da orada göreceksiniz. Hacı Hasan Oğulları üyeliği ile adres bilgilerinizi girerek ödeme aşamasına yönlendiriliyorsunuz. Ödeme tamamlanır tamamlanmaz baklava siparişiniz, ilgili şubeye yönlendiriliyor ve hazırlık başlıyor. Alışverişlerinizi üye olmadan da yapabiliyorsunuz ancak üye olmanız demek birçok indirim ve fırsattan da yararlanmanız anlamına geliyor.

Hacı Hasan Oğulları 7 Şube İle Hizmette

Onlarca çeşit baklava arasından seçim yapmak sizi zorlayabilir. Baklava değil de daha hafif bir tercih olarak pasta yemek isterseniz de Hacı Hasan Oğulları’nın enfes pastaları şubelerde sizleri bekliyor. Gönderim koşulları nedeniyle kurye ve kargo hizmeti verilmeyen pastaları, diğer tüm ürünlerle birlikte Nilüfer’e bağlı Fatih Sultan Mehmet Bulvarı ve 100’üncü Yıl Mahallesi, Yıldırım’a bağlı Yunusemre Mahallesi ve Atatürk Caddesi, Osmangazi’ye bağlı Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Gemlik’e bağlı Hamidiye Mahallesi, İnegöl’e bağlı Kemalpaşa Mahallesi ile Eskişehir’de Atatürk Bulvarı ve Cengiz Toker Caddesi’ndeki şubelerden temin edebilirsiniz. Lezzet tutkunları için her yeni lezzetin nasıl bir heyecan yarattığını biliyor ve çalışmalarımıza buna göre yön veriyoruz. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.

28 Eyl 2021 09:17