''Bursa'da ilk, Türkiye'de tek''

İhracat

Temelleri 1970 yılında Hacı Zeki AKTAŞ tarafından atılan Hacı Hasan Oğulları, geleneksel lezzetimiz olan baklavayı, kaliteden ödün vermeden, tüm çeşitliliği ile dünyaya tanıtmayı ve tüm beklentilerin karşılandığı baklava zinciri oluşturarak alanında öncü olmayı hedeflemektedir. Bu iddiasını son yıllarda yaptığı ihracat hamleleri ile kanıtlayan ve Antep baklavasıyla Türkiye’nin yurtdışına açılan kapısı olma hedefine ulaşan Hacı Hasan Oğulları, baklava ihracatında Türkiye’nin mihenk taşlarından biri haline gelmiştir. Ürün kalitesi ile rakiplerini geride bırakan firmamız, sürekli yükselen bir grafik çizerek ihracat dünyasında adından oldukça sık söz ettirmektedir.

Bursa’dan Dünyaya…

Bursa’da yarım asır önce başlayan serüveni özveri ve heyecanla ileriye taşıyan Hacı Hasan Oğulları, tüm dünyada giderek artan talebe cevap verebilmek adına kendini sürekli yenilemektedir. Türkiye’de kaliteli baklavanın öncüsü olan Hacı Hasan Oğulları, aynı kaliteyi tüm dünya ile buluşturmak için birçok adım atmış, dilediği noktaya ulaşmayı başarmıştır. Büyük bir üretici ve aynı zamanda ihracatçı olan Hacı Hasan Oğulları 51 yıllık köklü geçmişinden aldığı cesaretle baklava satış ve ihracatına son hız devam etmektedir. Markamız Türkiye pazarında 10 farklı satış noktası ve online sipariş kanalı ile yurtiçinde yüzlerce noktaya ulaşmaktadır. Geleneksel Türk lezzeti olan baklava yurtdışında ise 5 kıtada 21 ülkeye Hacı Hasan Oğulları aracılığı ile ulaşmaktadır. Yurtdışında başlıca New Jersey, İspanya, Hırvatistan, İngiltere ve Moritanya’da hizmet veren Hacı Hasan Oğulları, satış ağına her geçen gün yeni ülkeler eklemekte ve Türkiye’yi dünya çapında temsil etmektedir.

Ürünlerimiz İhracat Talebi Oluşturan Ülkelere Nasıl Ulaştırılıyor?

İhracatçı firma tarafından talep edilen baklava; ihracat için özel olarak geliştirilen tepsilerde üretilir, ihracat için özel olarak tasarlanan paketleme işleminden sonra alıcıya ulaşmak üzere serüvenine başlamış olur. Hammadde seçim sürecinden başlayarak, reçete oluşturulması, üretim, sevkiyat ve ürünlerin son tüketiciye ulaşmasına kadar tüm süreç detaylarıyla planlanır ve Hacı Hasan Oğulları güvencesi altına alınır. Alıcı ülkenin talebine göre ürünler uçak kargo, karayolu veya gemi taşımacılığı teslim edilir.

Mesajımız…

Siz de Hacı Hasan Oğulları ailesine katılmak ve bir paydaşı olmak isterseniz;
‘’export@hacihasanogullari.com.tr’’

‘0850 470 0 470’ numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.